Preparator de semifabricate si preparate culinare

Angajator: Lagardère Travel Retail
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Lagardère Travel Retail este lider global în industria de retail destinat călătorilor. Operând peste de magazine pe liniile de business Travel Essentials, Duty Free & Fashion și Foodservice în aeroporturi, gări și alte platforme situate în 42 de țări și teritorii, Lagardère Travel Retail a generat vânzări de 2,9 miliarde de euro în 2021 și 5,5 miliarde de euro în 2019.

    Cerinte

    CANDIDATUL IDEAL
    Suntem in cautarea unui nou coleg cu spirit de echipa ce se va ocupa de asigurarea de prepararea productiei zilnice in Centrul nostru din Pipera. Noul coleg va lucra in echipa cu ceilalti angajati, mentinand o atmosfera de colegialitate si ajutor reciproc.
    Competențe:
     Experienta anterioara intr-un domeniu si pe o pozitie similara – reprezinta un avantaj;
    Soft Skills :
     Corectitudine;
     Dinamism;
     Implicare.

    Responsabilitati

    Competențe:

     Dinamism;

    Alte informatii

    Program:
    • 5 zile pe saptamana Duminica - Joi, in 2 schimburi ( dimineata 07:00 – 16:00 si noaptea 20:00 – 05:00) cu 1 ora pauza de masa
    • Zile libere vineri si sambata

    Salariul :
    • de 2800 lei net
    • 300 de lei spor de noapte pentru 2 saptamani lucrate in schimbul 3
    • Bonus de 300 de lei pentru cei care lucreaza vineri si sambata dintr-o saptamana/luna, zilele libere fiind acordate in timpul saptamanii
    • 30/ zi - bonuri de masa

    Beneficii

    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Balotesti,